Навигация Форума
Вы должны войти, чтобы создавать сообщения и темы.

→``пространственность.

→ ``впадение в прострацию, как наиболее высокопарный вариант? или втыкание в стену?
пространственность не прострация
новая эра мысли
пространственные отношения между объектами и пространством
аналог обычного трёхмерного куба в четырёхмерном пространстве
угнетённое, подавленное состояние, полное безразличие к окружающему
НазадСтраница 12 из 12
Цитата: crownless от 25.05.2022, 22:40

що я тут знову забула поняття не маю. але як цікаво спостерігати за перебігом на іншу сторону 👀

це я зараз про загальну активність. це у вас дозволили гугл перекладач і вимкнули кабель телебачення чи що?? ____ рівень лицемірства просто,,,

а взагалі добре, що тут мене читає нарешті дві з половиною людини. до побачення і удачі на дачі

Не, просто девочки узнали про переобувочную

трагікомедія у декількох актах: декілька хвилин намагалася зайти через логін eliss і дуже здивувалася чому не виходить

ну краще б і дійсно не заходила. принаймні не марнувала б собі настрій

святой отец я согрешил, Архилох и ещё 2 отреагировали на эту запись.
святой отец я согрешилАрхилох— чаклунка з українських степів.Энакин Скайуокер

ты никогда не будешь в ответе за других людей, иначе тревога будет бесконечной. да и превращаться в чью-то вторую личность — не вполне вариант. может, пора бы тебе наконец оборвать связи, или в новую реальность собираешься со старыми нитками в новой одежде?

nightwish — nightquest; passion and the opera (у первой шикарный перевод, а вторая из этих песен мне просто нравится)

святой отец я согрешил, Я12Та и ещё 3 отреагировали на эту запись.
святой отец я согрешилЯ12ТаАрхилохпринцесса леяЭнакин Скайуокер

після принтера, що під кінець дня піймав сигнал з космосу і дзен, його, здається, піймаю я 

не можу дочекатися кінця червня щоб звідси з'їхати (не хочу повертатися в занадто умовно безпечний Київ з будильниками у вигляді розмінування і прильотів, але не тільки по цій причині — у мене немає жодного бажання лежати пластом під вентилятором і уявляти, що за всі свої гріхи я все-таки потрапила у пекло). але і у рівному залишатися немає сенсу. 

удачі на дачі, коротко кажучи (як і казали раніше, але тепер у прямому сенсі).

тим часом майже до середини червня — навчання, потім — практика. завтра потрібно нарешті закінчити прокрастинувати і сісти за проєкт, здати його і... ще дуже багато всього

спокійної мені ночі без повітряної тривоги, 

страшне, сумне і політичне.

p.s. я забула, а у квітні щоденнику як цій темі на форумі було два роки. 2020 був трохи як вчора

святой отец я согрешил, Архилох и — чаклунка з українських степів. отреагировали на эту запись.
святой отец я согрешилАрхилох— чаклунка з українських степів.
Цитата: crownless от 30.05.2022, 00:29

ты никогда не будешь в ответе за других людей, иначе тревога будет бесконечной. да и превращаться в чью-то вторую личность — не вполне вариант. может, пора бы тебе наконец оборвать связи, или в новую реальность собираешься со старыми нитками в новой одежде?

nightwish — nightquest; passion and the opera (у первой шикарный перевод, а вторая из этих песен мне просто нравится)

у меня всё нормально, но это не отменяет того, что мне нет здесь места. ха, эпоха прошла, а ты и не заметил, вернувшись к старым пыльным стенам.

святой отец я согрешил, Архилох и ещё 2 отреагировали на эту запись.
святой отец я согрешилАрхилох— чаклунка з українських степів.принцесса лея
НазадСтраница 12 из 12
Back to top button