Навигация Форума
Вы должны войти, чтобы создавать сообщения и темы.

З Україною в серці

Слава Україні!
Героям слава!
Страница 1 из 15Далее

Вітаю, друзі!

 

Ця тема створена для того, щоб можна було дуже приємно проводити час, спілкуватися та додавати різні українські пісні, вірші, малюнки тощо.

Сподіваюся, що ця тема підніме вам настрій та бойовий дух :)

 

Слава Україні та Її Героям!

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, Я12Та~ дамы богини и 24 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎Я12Та~ дамы богинирем [они/их]Госпожа Ким。・:*:・゚’☆𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗❄️maitotiiviste💉Удаленный пользователь༄ ваше высокопреосвященстволингли ##°♪``/Кастальетта/``♪°Удаленный пользовательнужно время.джмелик.Энакин Скайуокер✧kiang lee/слезы из золота.✧вы любите есть детей? лично я это делаю под tell me whyУдаленный пользовательУдаленный пользовательsalamandra~°•🍄ваш дід доратіЛив.живу с клонами,охотницами и зверьем.С Новым гдУдаленный пользовательwhoУдаленный пользовательПравдаRisen 3

Запрошую:

@veronica4 ~

@azazzazaaaaazzzaaaaaa ~

@kovboyka ~

@originalperson ~

@ladyblackhat ~

@benjuscha ~

@232345luna ~

Буду дуже рада тут вас бачити 💙💛

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 4 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗°♪``/Кастальетта/``♪°нужно время.джмелик.salamandra~°•🍄
Цитата: Ukraine || Леся Українка🇺🇦 от 22.05.2022, 22:08

Вітаю, друзі!

Вирішила зробити таку тему, де можна буде спілкуватися, додавати різні українські вірші, пісні, малюнки тощо, та просто приємно проводити час :)

Слава Україні та її героям! 🇺🇦

Ооо, чудово!! 

Я рада що тепер тут з'явилася така тема) якщо щось знайду, обов'язково скину і буду приймати участь в розмовах 

Хм, можна зробити опитування, наприклад, ...як на людей вплинула війна? Не знаю чому, зараз прийшла така ідея. Але можна щось більш позитивне, щоб відволіктися

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, °♪``/Кастальетта/``♪° и 4 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗°♪``/Кастальетта/``♪°маґураsalamandra~°•🍄ваш дід доратіУдаленный пользователь
Цитата: ✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧ от 22.05.2022, 22:21
Цитата: Ukraine || Леся Українка🇺🇦 от 22.05.2022, 22:08

Вітаю, друзі!

Вирішила зробити таку тему, де можна буде спілкуватися, додавати різні українські вірші, пісні, малюнки тощо, та просто приємно проводити час :)

Слава Україні та її героям! 🇺🇦

Ооо, чудово!! 

Я рада що тепер тут з'явилася така тема) якщо щось знайду, обов'язково скину і буду приймати участь в розмовах 

Хм, можна зробити опитування, наприклад, ...як на людей вплинула війна? Не знаю чому, зараз прийшла така ідея. Але можна щось більш позитивне, щоб відволіктися

@veronica4 Дякую!

Хм, а це й справді хороша ідея. Колись напевно зроблю. 

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 2 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗°♪``/Кастальетта/``♪°salamandra~°•🍄
Цитата: Ukraine || Леся Українка🇺🇦 от 22.05.2022, 22:25
Цитата: ✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧ от 22.05.2022, 22:21
Цитата: Ukraine || Леся Українка🇺🇦 от 22.05.2022, 22:08

Вітаю, друзі!

Вирішила зробити таку тему, де можна буде спілкуватися, додавати різні українські вірші, пісні, малюнки тощо, та просто приємно проводити час :)

Слава Україні та її героям! 🇺🇦

Ооо, чудово!! 

Я рада що тепер тут з'явилася така тема) якщо щось знайду, обов'язково скину і буду приймати участь в розмовах 

Хм, можна зробити опитування, наприклад, ...як на людей вплинула війна? Не знаю чому, зараз прийшла така ідея. Але можна щось більш позитивне, щоб відволіктися

@veronica4 Дякую!

Хм, а це й справді хороша ідея. Колись напевно зроблю. 

Можу допомогти)

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, °♪``/Кастальетта/``♪° и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗°♪``/Кастальетта/``♪°маґураsalamandra~°•🍄

Я перенесла эту тему из раздела "Дневники" в "Прочие темы", так как к дневникам она однозначно не подходит.

Если у тебя есть пожелания на счёт раздела, ты всегда можешь обратиться 

|°Astralissarin°|, °♪``/Кастальетта/``♪° и 4 отреагировали на эту запись.
|°Astralissarin°|°♪``/Кастальетта/``♪°↹ green |†| живой труп° {Z}'.. -маґураsalamandra~°•🍄Лив.живу с клонами,охотницами и зверьем.С Новым гд
Цитата: ✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧ от 22.05.2022, 22:43
Цитата: Ukraine || Леся Українка🇺🇦 от 22.05.2022, 22:25
Цитата: ✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧ от 22.05.2022, 22:21
Цитата: Ukraine || Леся Українка🇺🇦 от 22.05.2022, 22:08

Вітаю, друзі!

Вирішила зробити таку тему, де можна буде спілкуватися, додавати різні українські вірші, пісні, малюнки тощо, та просто приємно проводити час :)

Слава Україні та її героям! 🇺🇦

Ооо, чудово!! 

Я рада що тепер тут з'явилася така тема) якщо щось знайду, обов'язково скину і буду приймати участь в розмовах 

Хм, можна зробити опитування, наприклад, ...як на людей вплинула війна? Не знаю чому, зараз прийшла така ідея. Але можна щось більш позитивне, щоб відволіктися

@veronica4 Дякую!

Хм, а це й справді хороша ідея. Колись напевно зроблю. 

Можу допомогти)

@veronica4 Дякую, якщо буде потрібна допомога, то я знаю до кого можу звертатися ;) 

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 2 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗°♪``/Кастальетта/``♪°salamandra~°•🍄
Цитата: Ukraine || Леся Українка🇺🇦 от 22.05.2022, 22:08

Вітаю, друзі!

Вирішила зробити таку тему, де можна буде спілкуватися, додавати різні українські вірші, пісні, малюнки тощо, та просто приємно проводити час :)

Слава Україні та її героям! 🇺🇦

клас :) 

тільки, я надіюсь, що не припруться люди говорити, що не війна а спецоперація.

а так буду намагатись доповнювати тему й бути активним користувачем в ній :> 

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 7 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗°♪``/Кастальетта/``♪°джмелик.✧kiang lee/слезы из золота.✧маґураsalamandra~°•🍄whoУдаленный пользователь

Вже радію!

 

°♪``/Кастальетта/``♪°, джмелик. и 3 отреагировали на эту запись.
°♪``/Кастальетта/``♪°джмелик.✧kiang lee/слезы из золота.✧маґураsalamandra~°•🍄

Ой, дякую за запрошення! Періодично буду щось додавати)

°♪``/Кастальетта/``♪°, Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете сил и 4 отреагировали на эту запись.
°♪``/Кастальетта/``♪°Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете сил✧kiang lee/слезы из золота.✧маґураsalamandra~°•🍄Удаленный пользователь
Цитата: нужно время. от 23.05.2022, 07:38
Цитата: Ukraine || Леся Українка🇺🇦 от 22.05.2022, 22:08

Вітаю, друзі!

Вирішила зробити таку тему, де можна буде спілкуватися, додавати різні українські вірші, пісні, малюнки тощо, та просто приємно проводити час :)

Слава Україні та її героям! 🇺🇦

клас :) 

тільки, я надіюсь, що не припруться люди говорити, що не війна а спецоперація.

а так буду намагатись доповнювати тему й бути активним користувачем в ній :> 

@ladyblackhat Дякую! Сподіваюся, що таких людей тут не буде. 

°♪``/Кастальетта/``♪°, Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете сил и ✧kiang lee/слезы из золота.✧ отреагировали на эту запись.
°♪``/Кастальетта/``♪°Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете сил✧kiang lee/слезы из золота.✧

Вже радію!

 

@232345luna Я рада :) 

°♪``/Кастальетта/``♪°, Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете сил и salamandra~°•🍄 отреагировали на эту запись.
°♪``/Кастальетта/``♪°Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете силsalamandra~°•🍄
Цитата: flavo P от 23.05.2022, 10:26

Ой, дякую за запрошення! Періодично буду щось додавати)

@originalperson Дякую ♡

°♪``/Кастальетта/``♪°, Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете сил и 2 отреагировали на эту запись.
°♪``/Кастальетта/``♪°Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете силджмелик.salamandra~°•🍄

Вітаю, друзі!

Сьогодні буде невеличке опитування:

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, ✧kiang lee/слезы из золота.✧ и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗✧kiang lee/слезы из золота.✧salamandra~°•🍄ваш дід дораті

вітаю, браття та сестри!)

якщо не проти - я додаюсь до вашого гурту)

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

я навчилася цінити те, що у мене було. минулого літа ми з друзями їздили у похід до Сумської області з байдарками. це був фантастичний відпочинок, кращий у моєму житті. а зараз цього містечка на природі, мабудь, вже й немає... все заміноване, зруйноване, обкопане... а сьогодні ракета влучила до великого торгового центру у моєму місці, який був дуже розвинений та де за кілька тижнів до війни ми з подругами ходили до кінотеарту...( 

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

зміняться цінності. зміниться мова (до початку війни я препокійненько балакала російською, але такого, мабуть, більш не буде), зміняться міста. але, сподіваюся, в кращу сторону. але друзі залишаться. ті, що підтримували у тяжкі хвилини..)

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

 

✧kiang lee/слезы из золота.✧, маґура и Фаилэнфиор отреагировали на эту запись.
✧kiang lee/слезы из золота.✧маґураФаилэнфиор

вітаю, браття та сестри!)

якщо не проти - я додаюсь до вашого гурту)

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

я навчилася цінити те, що у мене було. минулого літа ми з друзями їздили у похід до Сумської області з байдарками. це був фантастичний відпочинок, кращий у моєму житті. а зараз цього містечка на природі, мабудь, вже й немає... все заміноване, зруйноване, обкопане... а сьогодні ракета влучила до великого торгового центру у моєму місці, який був дуже розвинений та де за кілька тижнів до війни ми з подругами ходили до кінотеарту...( 

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

зміняться цінності. зміниться мова (до початку війни я препокійненько балакала російською, але такого, мабуть, більш не буде), зміняться міста. але, сподіваюся, в кращу сторону. але друзі залишаться. ті, що підтримували у тяжкі хвилини..)

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

 

@doraty Дуже дякую за відповідь!

 Це дуже сумно,  що ракета туди влучила... (

Але тримайся, все буде Україна 💙💛

джмелик. и ваш дід дораті отреагировали на эту запись.
джмелик.ваш дід дораті
Цитата: Ukraine || Україна мати 🇺🇦 от 22.05.2022, 22:18

Запрошую:

@veronica4 ~

@azazzazaaaaazzzaaaaaa ~

@kovboyka ~

@originalperson ~

@ladyblackhat ~

@benjuscha ~

@232345luna ~

Буду дуже рада тут вас бачити 💙💛

Добренько!)💙💛

маґура отреагировал на эту запись.
маґура

А мене сюди прийміть?))

маґура отреагировал на эту запись.
маґура

@green349823521022

Приймаємо всіх, хто з Україною в серці) 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и ~ cloud ~ отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗~ cloud ~

Вітаю, друзі!

Сьогодні буде невеличке опитування:

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

Друзі, вітаю! Я сама з Австрії, все життя говорила російською – мама з Києва, вона теж усе життя розмовляє російською. Зараз не можу, говорити російською просто гидко. Життя змінилося – я тепер усіма вулицями ходжу з блакитною та жовтою стрічками, тому іноді мене голосно обзивають "фашисткою"... Батьківщина моєї бабусі-Одеси під обстрілами. Київ мучать військові тривоги. Це все пробачити неможливо.

 

🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди? Після нашої перемоги одразу поїду до України, до Києва. Щоб привітати улюблені місця... Звичайно, до росіян тепер ставитися насторожено, і носитиму стрічки і після перемоги – мені це важливо.

Слава Україні!

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и маґура отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура
Страница 1 из 15Далее
Back to top button