Навигация Форума
Вы должны войти, чтобы создавать сообщения и темы.

З Україною в серці

Слава Україні!
Героям слава!
НазадСтраница 4 из 10Вперед

Можу трішечки розповісти що зараз відбувається в моєму місті, яке захопили. В мене просто немає слів. Там залишилися ті, які "8 років чекали визволителів". І зараз такі істоти (інакше не можу їх назвати) виходять з ганчірками (думаю, що не треба казати яких кольорів) і кажуть, як вони їх чекали. Від чого вони "визволили"?! Я знаю від чого. Від нормального життя... 

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне, 🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫 и минералка отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка
Цитата: salo от 03.07.2022, 12:09

взагалі я прийшла сюди щоб кинути покликання на гарний кавер, але щось пробило на історичний монолог 😅

Дуже-дуже гарний ♡

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне и минералка отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеминералка
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 03.07.2022, 12:13

Можу трішечки розповісти що зараз відбувається в моєму місті, яке захопили. В мене просто немає слів. Там залишилися ті, які "8 років чекали визволителів". І зараз такі істоти (інакше не можу їх назвати) виходять з ганчірками (думаю, що не треба казати яких кольорів) і кажуть, як вони їх чекали. Від чого вони "визволили"?! Я знаю від чого. Від нормального життя... 

*дизлайк тим людям*
цікаво, що такого доброго в тому «рускому мірі». війна - це мир, свобода - це рабство, неуцтво - це сила?

✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧, 🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне и ещё 2 отреагировали на эту запись.
✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеМаґураНезабудка
Цитата: salo от 03.07.2022, 12:21

*дизлайк тим людям*
цікаво, що такого доброго в тому «рускому мірі». війна - це мир, свобода - це рабство, неуцтво - це сила?

Як добре кажуть, що *розумними навпаки* людьми легко маніпулювати, і це як видно - правда. 

✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧, 🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне и salo отреагировали на эту запись.
✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеsalo

Хай вам всім щастить!

Слава Україні! 

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне, Маґура и минералка отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеМаґураминералка

Нам дуже шкода, зайчику(

Але головне, с тобою все добре!

Все буде Україна, знайте!

І що тут Російські окупанти наробили в нашой любій Україні...

Але, коли закінчиться війна, ми будемо щасливі, і ні хто не посміє казати, що Україну обстрілюють наші! 

✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧, 🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне и ещё 3 отреагировали на эту запись.
✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеМаґура🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка
Цитата: ~ cloud ~ от 03.07.2022, 15:44

Хай вам всім щастить!

Слава Україні! 

@elizabet243 Тобі також, сонечко. Героям слава ♡

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне, ~ cloud ~ и ещё 2 отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне~ cloud ~🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка

Автор теми пішов "відпочивати" на невизначений термін. Тримайтеся.

✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧, 🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне и ещё 2 отреагировали на эту запись.
✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне~ cloud ~минералка
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 05.07.2022, 19:55

Добре) Ти теж! 

Привіт, ми з України.

Як ви? Нас вчора обстріляли. 

Всі ціли, підвал теж, дім теж, тільки знов вікна вилетили:)

Але в нас ще чотири міста ( ні, не город, а місто, заводи, й таке подібне ) , яки можно пообстріляти, пробачте, рашіше балакала російскою, а тепер не можу, якісь слова можуть бути не правильно написані)

Разом до миру!

Слава добрим росіянам! 

Слава Україні!

Слава її героям!

Слава мирним жителім!

Слава нації!

@olesia2307

✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧, 🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне и ещё 4 отреагировали на эту запись.
✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеМаґура🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка°♪``/Кастальетта/``♪°
Цитата: ~ cloud ~ от 06.07.2022, 17:56

Добре) Ти теж! 

Привіт, ми з України.

Але в нас ще чотири міста ( ні, не город, а місто, заводи, й таке подібне ) , яки можно пообстріляти, пробачте, рашіше балакала російскою, а тепер не можу, якісь слова можуть бути не правильно написані)

Разом до миру!

Слава добрим росіянам! 

Слава Україні!

Слава її героям!

Слава мирним жителім!

Слава нації!

@olesia2307

Слава добрим росіянам! 

Треба трішки більше конкретики. 'добрі' можуть наче бути проти війни, але казати про те що це ми 8 років в своїх стріляли , того це карма, АлЕ Ми всЕ ОдНо ПрОтИ. До того ж можуть любити і обожнювати свою владу через свою доброту 

Адекватні - ті, хто розуміє що тут і як, хто вміє висказуватися на цю тему, показувати що він проти путінського режиму, не бути "внепалітіки" коли твоя країна вбиває дітей в сусідній країні, допомагає український стороні хоча б якось 

Ось такі критерії виділення адекватної людини, взагалі, будь якої національності. Тому краще не просто добрим бути, а адекватними із таких критеріїв 😏 

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне, Маґура и ещё 4 отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеМаґура~ cloud ~✧ polina lupin ✧🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка

О БОЖЕ 

Я ЧОГОСЬ СПОЧАТКУ ПОДУМАЛА ЩО ЦЕ НАЧЕ ЯКИЙСЬ ВІРШ ПРИДУМАНИЙ ПРО ВІЙНУ, БО ПОЧИНАЄТЬСЯ З 'доброго вечора, ми з України ' , і чомусь здалося що наче римується навіть....

Вибачте будь ласка 😳😳😳😳 

Про обстріл - це жахливо... Якщо я не помиляюся, ти з Миколаєва, так?.. йому дуже дістається .. як і Дніпропетровщині... Це просто якийсь жах, не знаю що ще тут сказати. Добре, що ви цілі, це найголовніше, бережіть себе і не нехтуйте тривогами, будь ласка. А вікна ви встановлювали нові після того як в перший раз вибило їх?.. чи як?.. 

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне, Маґура и ещё 3 отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеМаґура~ cloud ~🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка
Цитата: @dostalii - прелесть ♡ ✧ от 06.07.2022, 21:56
Цитата: ~ cloud ~ от 06.07.2022, 17:56

Добре) Ти теж! 

Привіт, ми з України.

Разом до миру!

Слава добрим росіянам! 

Слава Україні!

Слава її героям!

Слава мирним жителім!

Слава нації!

@olesia2307

Слава добрим росіянам! 

Треба трішки більше конкретики. 'добрі' можуть наче бути проти війни, але казати про те що це ми 8 років в своїх стріляли , того це карма, АлЕ Ми всЕ ОдНо ПрОтИ. До того ж можуть любити і обожнювати свою владу через свою доброту 

Адекватні - ті, хто розуміє що тут і як, хто вміє висказуватися на цю тему, показувати що він проти путінського режиму, не бути "внепалітіки" коли твоя країна вбиває дітей в сусідній країні, допомагає український стороні хоча б якось 

Ось такі критерії виділення адекватної людини, взагалі, будь якої національності. Тому краще не просто добрим бути, а адекватними із таких критеріїв 😏 

Як же добре, що такі адекватні росіяни є ... дуже шкода, що не всi

✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧, Маґура и ещё 3 отреагировали на эту запись.
✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧Маґура~ cloud ~🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка

Боже, як же мені соромно за Росію…

✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧, Маґура и ещё 3 отреагировали на эту запись.
✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧Маґура~ cloud ~🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка

Добрий день усім! Як ваші справи? Я дещо намалювала та захотіла це сюди відправити.

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне, Маґура и ещё 3 отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеМаґура~ cloud ~🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка

Привіт! В мене нормально, а в тебе? Малюнок гарний ;)

@232345luna

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне, 🎇Мери Клерди май хоус🎇 маленькая ведьма🐶 и ещё 3 отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне🎇Мери Клерди май хоус🎇 маленькая ведьма🐶~ cloud ~🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫минералка
Цитата: 🍀~Lutien~🍀||信じて呼吸する🌉🎴 от 06.07.2022, 22:21

вот именно. 💀 слов не хватает

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне, Маґура и ~ cloud ~ отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеМаґура~ cloud ~
Цитата: ✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧ от 06.07.2022, 22:00

О БОЖЕ 

Я ЧОГОСЬ СПОЧАТКУ ПОДУМАЛА ЩО ЦЕ НАЧЕ ЯКИЙСЬ ВІРШ ПРИДУМАНИЙ ПРО ВІЙНУ, БО ПОЧИНАЄТЬСЯ З 'доброго вечора, ми з України ' , і чомусь здалося що наче римується навіть....

Вибачте будь ласка 😳😳😳😳 

Про обстріл - це жахливо... Якщо я не помиляюся, ти з Миколаєва, так?.. йому дуже дістається .. як і Дніпропетровщині... Це просто якийсь жах, не знаю що ще тут сказати. Добре, що ви цілі, це найголовніше, бережіть себе і не нехтуйте тривогами, будь ласка. А вікна ви встановлювали нові після того як в перший раз вибило їх?.. чи як?.. 

Вікна? Ні, ні, можуть бомбити ще, і ще, та вони ще раз вилетять, так що ні.

Так, в Миколаїві, якщо можна так сказати😥

Ти ж в мене спрашуеш?

Маґура и минералка отреагировали на эту запись.
Маґураминералка
Цитата: минералка от 07.07.2022, 17:31

вот именно.💀 слов не хватает

Ну, не згодна я з вами. Не всі росіяни погані, велика частина - хороша.

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне и ~ cloud ~ отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне~ cloud ~
Цитата: Х ё н э от 09.07.2022, 19:58
Цитата: минералка от 07.07.2022, 17:31

вот именно.💀 слов не хватает

Ну, не згодна я з вами. Не всі росіяни погані, велика частина - хороша. 

Ні, ми не говорим, що воні багані. Ми говорим, що ті, хто за війну - плохі люди 😅

🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне, Маґура и минералка отреагировали на эту запись.
🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войнеМаґураминералка

Я вважаю війну жорстокою, але повірте - українці та роз'їлися на росіян бо війна торкнулася українців. Йшла б на іншому кінці земної кулі-нікого б не колихало. Це моя точка зору, не поливайте жовчю у відповідь.

юлиана, 🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне и ~ cloud ~ отреагировали на эту запись.
юлиана🍀~Lutien~🍀||🌉🎴 #нет_войне~ cloud ~
НазадСтраница 4 из 10Вперед
Back to top button