Навигация Форума
Вы должны войти, чтобы создавать сообщения и темы.

З Україною в серці

Слава Україні!
Героям слава!
НазадСтраница 4 из 15Далее

Можу трішечки розповісти що зараз відбувається в моєму місті, яке захопили. В мене просто немає слів. Там залишилися ті, які "8 років чекали визволителів". І зараз такі істоти (інакше не можу їх назвати) виходять з ганчірками (думаю, що не треба казати яких кольорів) і кажуть, як вони їх чекали. Від чого вони "визволили"?! Я знаю від чого. Від нормального життя... 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, salamandra~°•🍄 и 3 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗salamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫ваш дід доратіthats hot ur not
Цитата: salo от 03.07.2022, 12:09

взагалі я прийшла сюди щоб кинути покликання на гарний кавер, але щось пробило на історичний монолог 😅

Дуже-дуже гарний ♡

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, salamandra~°•🍄 и thats hot ur not отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗salamandra~°•🍄thats hot ur not
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 03.07.2022, 12:13

Можу трішечки розповісти що зараз відбувається в моєму місті, яке захопили. В мене просто немає слів. Там залишилися ті, які "8 років чекали визволителів". І зараз такі істоти (інакше не можу їх назвати) виходять з ганчірками (думаю, що не треба казати яких кольорів) і кажуть, як вони їх чекали. Від чого вони "визволили"?! Я знаю від чого. Від нормального життя... 

*дизлайк тим людям*
цікаво, що такого доброго в тому «рускому мірі». війна - це мир, свобода - це рабство, неуцтво - це сила?

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, Мачли ☭ и 3 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎Мачли ☭𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураНезабудка
Цитата: salo от 03.07.2022, 12:21
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 03.07.2022, 12:13

Можу трішечки розповісти що зараз відбувається в моєму місті, яке захопили. В мене просто немає слів. Там залишилися ті, які "8 років чекали визволителів". І зараз такі істоти (інакше не можу їх назвати) виходять з ганчірками (думаю, що не треба казати яких кольорів) і кажуть, як вони їх чекали. Від чого вони "визволили"?! Я знаю від чого. Від нормального життя... 

*дизлайк тим людям*
цікаво, що такого доброго в тому «рускому мірі». війна - це мир, свобода - це рабство, неуцтво - це сила?

Як добре кажуть, що *розумними навпаки* людьми легко маніпулювати, і це як видно - правда. 

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и who отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗who

Хай вам всім щастить!

Слава Україні! 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и thats hot ur not отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураthats hot ur not
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 03.07.2022, 12:13

Можу трішечки розповісти що зараз відбувається в моєму місті, яке захопили. В мене просто немає слів. Там залишилися ті, які "8 років чекали визволителів". І зараз такі істоти (інакше не можу їх назвати) виходять з ганчірками (думаю, що не треба казати яких кольорів) і кажуть, як вони їх чекали. Від чого вони "визволили"?! Я знаю від чого. Від нормального життя... 

Нам дуже шкода, зайчику(

Але головне, с тобою все добре!

Все буде Україна, знайте!

І що тут Російські окупанти наробили в нашой любій Україні...

Але, коли закінчиться війна, ми будемо щасливі, і ні хто не посміє казати, що Україну обстрілюють наші! 

 

 

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 3 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not
Цитата: ~ cloud ~ от 03.07.2022, 15:44

Хай вам всім щастить!

Слава Україні! 

@elizabet243 Тобі також, сонечко. Героям слава ♡

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, ~ cloud ~ и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗~ cloud ~🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not

Автор теми пішов "відпочивати" на невизначений термін. Тримайтеся.

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 2 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗~ cloud ~thats hot ur not
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 05.07.2022, 19:55

Автор теми пішов "відпочивати" на невизначений термін. Тримайтеся.

Добре) Ти теж! 

Привіт, ми з України.

Як ви? Нас вчора обстріляли. 

Всі ціли, підвал теж, дім теж, тільки знов вікна вилетили:)

Але в нас ще чотири міста ( ні, не город, а місто, заводи, й таке подібне ) , яки можно пообстріляти, пробачте, рашіше балакала російскою, а тепер не можу, якісь слова можуть бути не правильно написані)

Разом до миру!

Слава добрим росіянам! 

Слава Україні!

Слава її героям!

Слава мирним жителім!

Слава нації!

@olesia2307

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 4 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur notСахарный (с)краб
Цитата: ~ cloud ~ от 06.07.2022, 17:56
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 05.07.2022, 19:55

Автор теми пішов "відпочивати" на невизначений термін. Тримайтеся.

Добре) Ти теж! 

Привіт, ми з України.

Як ви? Нас вчора обстріляли. 

Всі ціли, підвал теж, дім теж, тільки знов вікна вилетили:)

Але в нас ще чотири міста ( ні, не город, а місто, заводи, й таке подібне ) , яки можно пообстріляти, пробачте, рашіше балакала російскою, а тепер не можу, якісь слова можуть бути не правильно написані)

Разом до миру!

Слава добрим росіянам! 

Слава Україні!

Слава її героям!

Слава мирним жителім!

Слава нації!

@olesia2307

 

Слава добрим росіянам! 

Треба трішки більше конкретики. 'добрі' можуть наче бути проти війни, але казати про те що це ми 8 років в своїх стріляли , того це карма, АлЕ Ми всЕ ОдНо ПрОтИ. До того ж можуть любити і обожнювати свою владу через свою доброту 

Адекватні - ті, хто розуміє що тут і як, хто вміє висказуватися на цю тему, показувати що він проти путінського режиму, не бути "внепалітіки" коли твоя країна вбиває дітей в сусідній країні, допомагає український стороні хоча б якось 

Ось такі критерії виділення адекватної людини, взагалі, будь якої національності. Тому краще не просто добрим бути, а адекватними із таких критеріїв 😏 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 6 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура~ cloud ~ФаилэнфиорУдаленный пользовательsalamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not

О БОЖЕ 

Я ЧОГОСЬ СПОЧАТКУ ПОДУМАЛА ЩО ЦЕ НАЧЕ ЯКИЙСЬ ВІРШ ПРИДУМАНИЙ ПРО ВІЙНУ, БО ПОЧИНАЄТЬСЯ З 'доброго вечора, ми з України ' , і чомусь здалося що наче римується навіть....

Вибачте будь ласка 😳😳😳😳 

 

Про обстріл - це жахливо... Якщо я не помиляюся, ти з Миколаєва, так?.. йому дуже дістається .. як і Дніпропетровщині... Це просто якийсь жах, не знаю що ще тут сказати. Добре, що ви цілі, це найголовніше, бережіть себе і не нехтуйте тривогами, будь ласка. А вікна ви встановлювали нові після того як в перший раз вибило їх?.. чи як?.. 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 4 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура~ cloud ~salamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not
Цитата: @dostalii - прелесть ♡ ✧ от 06.07.2022, 21:56
Цитата: ~ cloud ~ от 06.07.2022, 17:56
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 05.07.2022, 19:55

Автор теми пішов "відпочивати" на невизначений термін. Тримайтеся.

Добре) Ти теж! 

Привіт, ми з України.

Як ви? Нас вчора обстріляли. 

Всі ціли, підвал теж, дім теж, тільки знов вікна вилетили:)

Але в нас ще чотири міста ( ні, не город, а місто, заводи, й таке подібне ) , яки можно пообстріляти, пробачте, рашіше балакала російскою, а тепер не можу, якісь слова можуть бути не правильно написані)

Разом до миру!

Слава добрим росіянам! 

Слава Україні!

Слава її героям!

Слава мирним жителім!

Слава нації!

@olesia2307

 

Слава добрим росіянам! 

Треба трішки більше конкретики. 'добрі' можуть наче бути проти війни, але казати про те що це ми 8 років в своїх стріляли , того це карма, АлЕ Ми всЕ ОдНо ПрОтИ. До того ж можуть любити і обожнювати свою владу через свою доброту 

Адекватні - ті, хто розуміє що тут і як, хто вміє висказуватися на цю тему, показувати що він проти путінського режиму, не бути "внепалітіки" коли твоя країна вбиває дітей в сусідній країні, допомагає український стороні хоча б якось 

Ось такі критерії виділення адекватної людини, взагалі, будь якої національності. Тому краще не просто добрим бути, а адекватними із таких критеріїв 😏 

Як же добре, що такі адекватні росіяни є ... дуже шкода, що не всi

 

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, маґура и 4 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎маґура~ cloud ~salamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not

Боже, як же мені соромно за Росію…

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, маґура и 4 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎маґура~ cloud ~salamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not

Добрий день усім! Як ваші справи? Я дещо намалювала та захотіла це сюди відправити.

 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 4 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура~ cloud ~salamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not

Привіт! В мене нормально, а в тебе? Малюнок гарний ;)

@232345luna

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете сил и 4 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗Хай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете сил~ cloud ~salamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not
Цитата: 🍀~Lutien~🍀||信じて呼吸する🌉🎴 от 06.07.2022, 22:21

Боже, як же мені соромно за Росію…

вот именно. 💀 слов не хватает

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура~ cloud ~salamandra~°•🍄
Цитата: ✧ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ✧ от 06.07.2022, 22:00

О БОЖЕ 

Я ЧОГОСЬ СПОЧАТКУ ПОДУМАЛА ЩО ЦЕ НАЧЕ ЯКИЙСЬ ВІРШ ПРИДУМАНИЙ ПРО ВІЙНУ, БО ПОЧИНАЄТЬСЯ З 'доброго вечора, ми з України ' , і чомусь здалося що наче римується навіть....

Вибачте будь ласка 😳😳😳😳 

 

Про обстріл - це жахливо... Якщо я не помиляюся, ти з Миколаєва, так?.. йому дуже дістається .. як і Дніпропетровщині... Це просто якийсь жах, не знаю що ще тут сказати. Добре, що ви цілі, це найголовніше, бережіть себе і не нехтуйте тривогами, будь ласка. А вікна ви встановлювали нові після того як в перший раз вибило їх?.. чи як?.. 

Вікна? Ні, ні, можуть бомбити ще, і ще, та вони ще раз вилетять, так що ні.

Так, в Миколаїві, якщо можна так сказати😥

Ти ж в мене спрашуеш?

маґура, salamandra~°•🍄 и thats hot ur not отреагировали на эту запись.
маґураsalamandra~°•🍄thats hot ur not
Цитата: минералка от 07.07.2022, 17:31
Цитата: 🍀~Lutien~🍀||信じて呼吸する🌉🎴 от 06.07.2022, 22:21

Боже, як же мені соромно за Росію…

вот именно.💀 слов не хватает

Ну, не згодна я з вами. Не всі росіяни погані, велика частина - хороша.

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и ~ cloud ~ отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗~ cloud ~
Цитата: Х ё н э от 09.07.2022, 19:58
Цитата: минералка от 07.07.2022, 17:31
Цитата: 🍀~Lutien~🍀||信じて呼吸する🌉🎴 от 06.07.2022, 22:21

Боже, як же мені соромно за Росію…

вот именно.💀 слов не хватает

Ну, не згодна я з вами. Не всі росіяни погані, велика частина - хороша. 

 

Ні, ми не говорим, що воні багані. Ми говорим, що ті, хто за війну - плохі люди 😅

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и thats hot ur not отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураthats hot ur not

Я вважаю війну жорстокою, але повірте - українці та роз'їлися на росіян бо війна торкнулася українців. Йшла б на іншому кінці земної кулі-нікого б не колихало. Це моя точка зору, не поливайте жовчю у відповідь.

юлиана, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 2 отреагировали на эту запись.
юлиана𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗~ cloud ~salamandra~°•🍄
НазадСтраница 4 из 15Далее
Back to top button