Навигация Форума
Вы должны войти, чтобы создавать сообщения и темы.

З Україною в серці

Слава Україні!
Героям слава!
НазадСтраница 5 из 15Далее
Цитата: ~ cloud ~ от 09.07.2022, 19:59
Цитата: Х ё н э от 09.07.2022, 19:58
Цитата: минералка от 07.07.2022, 17:31
Цитата: 🍀~Lutien~🍀||信じて呼吸する🌉🎴 от 06.07.2022, 22:21

Боже, як же мені соромно за Росію…

вот именно. практически страна клоунов💀 слов не хватает

Ну, не згодна я з вами. Не всі росіяни погані, велика частина - хороша. Я вважаю, що дуже багато вкрай поганих українців, жорстоких, бездушних, навіть просто садистів. Серед росіян це так не поширене.

 

Ні, ми не говорим, що воні багані. Ми говорим, що ті, хто за війну - плохі люди 😅

также плохие и те, кто ничего не делает с войной. лол, они не донатят в сборы и даже не ретвитят информацию. совсем оскотинились

Я12Та~ дамы богини, маґура и 3 отреагировали на эту запись.
Я12Та~ дамы богинимаґуравы любите есть детей? лично я это делаю под tell me why🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫Удаленный пользователь

Ні, я вважаю, що це і складно, і погано, і важко. Мені шкода українців (і росіян теж.), я дуже сильно переживала і переживала за них і вас. Але я розумію, що інакше не вийде. Українці, ви-герої, я говорю про українців-дітей.

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, salamandra~°•🍄 и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗salamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫ваш дід дораті
Цитата: Х ё н э от 09.07.2022, 20:05
Цитата: минералка от 09.07.2022, 20:03
Цитата: ~ cloud ~ от 09.07.2022, 19:59
Цитата: Х ё н э от 09.07.2022, 19:58
Цитата: минералка от 07.07.2022, 17:31
Цитата: 🍀~Lutien~🍀||信じて呼吸する🌉🎴 от 06.07.2022, 22:21

Боже, як же мені соромно за Росію…

вот именно. практически страна клоунов💀 слов не хватает

Ну, не згодна я з вами. Не всі росіяни погані, велика частина - хороша. Я вважаю, що дуже багато вкрай поганих українців, жорстоких, бездушних, навіть просто садистів. Серед росіян це так не поширене.

Ні, ми не говорим, що воні багані. Ми говорим, що ті, хто за війну - плохі люди 😅

также плохие и те, кто ничего не делает с войной. лол, они не донатят в сборы и даже не ретвитят информацию. совсем оскотинились

А що з нею зробиш? (Я не піднімаю конфлікт, мені просто цікава Ваша думка.)

можно выходить на прогулки, банально тихие пикеты делать..ну,как я еще написала хоть инфу распространять. ретвитить, допустим. еще деньги донатить в сборы, в твиттере их куча. главное не молчать

Я12Та~ дамы богини, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 4 отреагировали на эту запись.
Я12Та~ дамы богини𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫ваш дід доратіУдаленный пользователь
Цитата: минералка от 09.07.2022, 20:10
Цитата: Х ё н э от 09.07.2022, 20:05
Цитата: минералка от 09.07.2022, 20:03
Цитата: ~ cloud ~ от 09.07.2022, 19:59
Цитата: Х ё н э от 09.07.2022, 19:58
Цитата: минералка от 07.07.2022, 17:31
Цитата: 🍀~Lutien~🍀||信じて呼吸する🌉🎴 от 06.07.2022, 22:21

Боже, як же мені соромно за Росію…

вот именно. практически страна клоунов💀 слов не хватает

Ну, не згодна я з вами. Не всі росіяни погані, велика частина - хороша. Я вважаю, що дуже багато вкрай поганих українців, жорстоких, бездушних, навіть просто садистів. Серед росіян це так не поширене.

Ні, ми не говорим, що воні багані. Ми говорим, що ті, хто за війну - плохі люди 😅

также плохие и те, кто ничего не делает с войной. лол, они не донатят в сборы и даже не ретвитят информацию. совсем оскотинились

А що з нею зробиш? (Я не піднімаю конфлікт, мені просто цікава Ваша думка.)

можно выходить на прогулки, банально тихие пикеты делать..ну,как я еще написала хоть инфу распространять. ретвитить, допустим. еще деньги донатить в сборы, в твиттере их куча. главное не молчать

Ясно.

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, 🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫 и thats hot ur not отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not
Цитата: Х ё н э от 09.07.2022, 20:02
Цитата: ~ cloud ~ от 09.07.2022, 19:59
Цитата: Х ё н э от 09.07.2022, 19:58
Цитата: минералка от 07.07.2022, 17:31
Цитата: 🍀~Lutien~🍀||信じて呼吸する🌉🎴 от 06.07.2022, 22:21

Боже, як же мені соромно за Росію…

вот именно. практически страна клоунов💀 слов не хватает

Ну, не згодна я з вами. Не всі росіяни погані, велика частина - хороша. Я вважаю, що дуже багато вкрай поганих українців, жорстоких, бездушних, навіть просто садистів. Серед росіян це так не поширене.

 

Ні, ми не говорим, що воні багані. Ми говорим, що ті, хто за війну - плохі люди 😅

А я, наприклад, за війну.

Подожди-ка... Ты за войну? 😲

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫thats hot ur not

Я отредактировала некоторые сообщения на той странице за сегодняшний день, потому что они уже переходили к оскорблениям, которых не должно быть на сайте. Постарайтесь воздержаться от подобного и сильных углублений в политику. 

Обращение идёт главным образом к Хёнэ, потому что этот диалог может привести к чему-то серьёзному, а этого не надо. 

+ два сообщения Хёнэ на этой странице были удалены по её же просьбе.

до мижор, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 6 отреагировали на эту запись.
до мижор𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураУдаленный пользовательsalamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫ваш дід доратіthats hot ur not

Люди, дуже вас прошу, якщо ви маєте іншу думку про війну і так далі - не приходьте сюди 😫

Прочитайте ще раз для чого створена ця тема. 

Я12Та~ дамы богини, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 5 отреагировали на эту запись.
Я12Та~ дамы богини𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗~ cloud ~salamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫ваш дід доратіСахарный (с)краб

Добрий день, ми з України!

Як справи? 

Що робите?

Пробачте, я не знаю що написати)

 

Як ви там?🙂

@olesiaukrainka

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 3 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураsalamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫ваш дід дораті
Цитата: ~ cloud ~ от 10.07.2022, 15:06

Добрий день, ми з України!

Як справи? 

Що робите?

Пробачте, я не знаю що написати)

 

Як ви там?🙂

@olesiaukrainka

Якось намагаюся тримаюся)

А ти?

@elizabet243

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, salamandra~°•🍄 и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗salamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫ваш дід дораті
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 10.07.2022, 17:01
Цитата: ~ cloud ~ от 10.07.2022, 15:06

Добрий день, ми з України!

Як справи? 

Що робите?

Пробачте, я не знаю що написати)

 

Як ви там?🙂

@olesiaukrainka

Якось намагаюся тримаюся)

А ти?

@elizabet243

Як завжди, теж)

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураsalamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫

Привіт!

Можливо цей пост буде трішечки дивний, але він для мене дуже важливий, бо йтиметься про моє рідне місто.

Як я вже казала, його захопили окупанти на початку липня. Через це в мене душа болить, та мабуть ще довго не перестане...  Дуже чекаю на нашу перемогу...

Це жахливе відчуття, коли місто, яке ти так любиш, просто знищують. Це важко передати словами. Школа, яку я так любила - розбомблена. Палац культури, в якому я виступала, більше не існує. Від кінотеатра, в який ми ходили з друзями, нічого не залишилося. І це лише мала частина. Будинки друзів, родичів... А в тих будинках, що залишилися цілими, окупанти крадуть майно українців... Важко повірити, що все це відбувається в XXI столітті.

Можу тільки сказати, що зміна прапору для мене нічого не змінює. Для мене моє рідне місто завжди було, є і буде тільки українське. Гарні багатоповерхівки, зелені дерева біля річки, рожеві заходи сонця, давно знайома дорога до школи, терикони... Саме так я запам'ятала своє місто. Місто, яке завжди буде для мене найкращим і найгарнішим містом на Землі...♡

Слава Україні! 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, Фаилэнфиор и 3 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗Фаилэнфиорsalamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫ваш дід дораті
Цитата: Ukraine | Я_♡_ЗСУ от 11.07.2022, 00:28

Привіт!

Можливо цей пост буде трішечки дивний, але він для мене дуже важливий, бо йтиметься про моє рідне місто.

Як я вже казала, його захопили окупанти на початку липня. Через це в мене душа болить, та мабуть ще довго не перестане...  Дуже чекаю на нашу перемогу...

Це жахливе відчуття, коли місто, яке ти так любиш, просто знищують. Це важко передати словами. Школа, яку як так любила - розбомблена. Палац культури, в якому я виступала, більше не існує. Від кінотеатра, в який ми ходили з друзями, нічого не залишилося. І це лише мала частина. Будинки друзів, родичів... А в тих будинках, що залишилися цілими, окупанти крадуть майно українців... Важко повірити, що все це відбувається в XXI столітті.

Можу тільки сказати, що зміна прапору для мене нічого не змінює. Для мене моє рідне місто завжди було, є і буде тільки українське. Гарні багатоповерхівки, зелені дерева біля річки, рожеві заходи сонця, давно знайома дорога до школи, терикони... Саме так я запам'ятала своє місто. Місто, яке завжди буде для мене найкращим і найгарнішим містом на Землі...♡

Слава Україні! 

Дуже, дуже шкода тебе і твоє місто ... сподіваюся, все буде добре 💙💛

маґура, salamandra~°•🍄 и 2 отреагировали на эту запись.
маґураsalamandra~°•🍄🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫ваш дід дораті

Всім привіт!

Якщо можна, Я б хотіла розповісти про своє улюблене українське місто.

Це місто Кагарлик недалеко від Києва. Там народився мій тато. Я в Кагарлику бувала щоліта до пандемії, а цього року не поїхала через війну... там у мене чудова подруга, і я дуже хочу побувати в Кагарлику знову. Слава богу, там не йдуть військові дії. Сподіваюся, що все налагодиться і я зможу з'їздити туди.

💛💙

маґура, вы любите есть детей? лично я это делаю под tell me why и 3 отреагировали на эту запись.
маґуравы любите есть детей? лично я это делаю под tell me whyУдаленный пользовательsalamandra~°•🍄ваш дід дораті

Всім привіт!

Якщо можна, Я б хотіла розповісти про своє улюблене українське місто.

Це місто Кагарлик недалеко від Києва. Там народився мій тато. Я в Кагарлику бувала щоліта до пандемії, а цього року не поїхала через війну... там у мене чудова подруга, і я дуже хочу побувати в Кагарлику знову. Слава богу, там не йдуть військові дії. Сподіваюся, що все налагодиться і я зможу з'їздити туди.

💛💙

знайома насправді ситуація. 
моя мама народилась в Рівненьській області, в місті Дубровиця. там вона прожила своє дитинство, а на навчання поїхала в Київ, де й зустріла мого батька. 
зараз в тому місті живуть дідусь та бабуся, і скажу відверто — там геть не безпечно. сьогодні 2 години в них без перестанку гуділа сирена, адже (як напевне ви вже чули) сьогодні з території Білорусі збивали ракети. 

я хвилююсь за них так, як не хвилювалась за себе, коли за мною в темінь о 21 годині ночі йшов якийсь чєл (оо, весела історія була).
тому, тримайтесь всі, ми найсильніші!! Рекомендую подивитись як ЗСУ пустило ракети, котрі нам дала Америка, і як вони потрапили на величезну базу зі зброєю росіян.

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураsalamandra~°•🍄ваш дід дораті

хееей, хочу розповісти ще дещо 

я знайшла кібер-бота Зеника, розповідати детально не буду, адже напевне це порушує правила, але скажу, що ви (якщо вступите) буде «роззомбовувати» росіян 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 3 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураsalamandra~°•🍄ваш дід доратіСахарный (с)краб

Як на мене дуже гарний арт

до мижор, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 4 отреагировали на эту запись.
до мижор𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗вы любите есть детей? лично я это делаю под tell me whysalamandra~°•🍄ваш дід доратіСахарный (с)краб

Гарні новини

маґура, salamandra~°•🍄 и 2 отреагировали на эту запись.
маґураsalamandra~°•🍄ваш дід доратіСахарный (с)краб

Добрий день, ми з України. Мої тато з мамою сваряться.

Сьогодні нас обстріляли. Цілились в школу №2, потрапили в магазин Заремба.

Як ви там?

@olesiaukrainka

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураsalamandra~°•🍄ваш дід дораті

https:🇺🇦//www.youtube.com/watch?v=bzR-v5Y6IK8
феєрверки в студію 🔥🇺🇦

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и salamandra~°•🍄 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураsalamandra~°•🍄

Всім привіт!

Якщо можна, Я б хотіла розповісти про своє улюблене українське місто.

Це місто Кагарлик недалеко від Києва. Там народився мій тато. Я в Кагарлику бувала щоліта до пандемії, а цього року не поїхала через війну... там у мене чудова подруга, і я дуже хочу побувати в Кагарлику знову. Слава богу, там не йдуть військові дії. Сподіваюся, що все налагодиться і я зможу з'їздити туди.

💛💙

знайома насправді ситуація. 
моя мама народилась в Рівненьській області, в місті Дубровиця. там вона прожила своє дитинство, а на навчання поїхала в Київ, де й зустріла мого батька. 
зараз в тому місті живуть дідусь та бабуся, і скажу відверто — там геть не безпечно. сьогодні 2 години в них без перестанку гуділа сирена, адже (як напевне ви вже чули) сьогодні з території Білорусі збивали ракети. 

я хвилююсь за них так, як не хвилювалась за себе, коли за мною в темінь о 21 годині ночі йшов якийсь чєл (оо, весела історія була).
тому, тримайтесь всі, ми найсильніші!! Рекомендую подивитись як ЗСУ пустило ракети, котрі нам дала Америка, і як вони потрапили на величезну базу зі зброєю росіян.

чекай-чекай... Дубровиця?! Рівненська область?!

ааааа, який тісний світ! Мої бабуся з дідусем по батьковій лінії живуть у Орв'яниці (9 км від дубровиці). Коли я приїзджала на літо до бабусі, завжди заїзджала у Дубровицю :3

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґуравы любите есть детей? лично я это делаю под tell me whysalamandra~°•🍄
НазадСтраница 5 из 15Далее
Back to top button