Навигация Форума
Вы должны войти, чтобы создавать сообщения и темы.

З Україною в серці

Слава Україні!
Героям слава!
НазадСтраница 2 из 15Далее
Цитата: Бенюша от 28.05.2022, 13:47

Вітаю, друзі!

Сьогодні буде невеличке опитування:

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

Друзі, вітаю! Я сама з Австрії, все життя говорила російською – мама з Києва, вона теж усе життя розмовляє російською. Зараз не можу, говорити російською просто гидко. Життя змінилося – я тепер усіма вулицями ходжу з блакитною та жовтою стрічками, тому іноді мене голосно обзивають "фашисткою"... Батьківщина моєї бабусі-Одеси під обстрілами. Київ мучать військові тривоги. Це все пробачити неможливо.

 

🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди? Після нашої перемоги одразу поїду до України, до Києва. Щоб привітати улюблені місця... Звичайно, до росіян тепер ставитися насторожено, і носитиму стрічки і після перемоги – мені це важливо.

На жаль, деякі росіяни вважають, що в Україні фашисти, але я так не вважаю. Зате є і ті, хто зі мною солідарні, і таких не мало) Ти не думай, що в Росії все за війну.   

сподіваюся, що все буде добре, удачі💕💕💕

@benjuscha

✧kiang lee/слезы из золота.✧, маґура и 3 отреагировали на эту запись.
✧kiang lee/слезы из золота.✧маґураУдаленный пользовательУдаленный пользовательУдаленный пользователь
Цитата: Бенюша от 28.05.2022, 13:47

Вітаю, друзі!

Сьогодні буде невеличке опитування:

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

Друзі, вітаю! Я сама з Австрії, все життя говорила російською – мама з Києва, вона теж усе життя розмовляє російською. Зараз не можу, говорити російською просто гидко. Життя змінилося – я тепер усіма вулицями ходжу з блакитною та жовтою стрічками, тому іноді мене голосно обзивають "фашисткою"... Батьківщина моєї бабусі-Одеси під обстрілами. Київ мучать військові тривоги. Це все пробачити неможливо.

 

🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди? Після нашої перемоги одразу поїду до України, до Києва. Щоб привітати улюблені місця... Звичайно, до росіян тепер ставитися насторожено, і носитиму стрічки і після перемоги – мені це важливо.

@benjuscha Дуже дякую за відповідь, мені було цікаво це читати) 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 отреагировал на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗
Цитата: 🍀~Lutien~🍀 от 28.05.2022, 13:54
Цитата: Бенюша от 28.05.2022, 13:47

Вітаю, друзі!

Сьогодні буде невеличке опитування:

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

Друзі, вітаю! Я сама з Австрії, все життя говорила російською – мама з Києва, вона теж усе життя розмовляє російською. Зараз не можу, говорити російською просто гидко. Життя змінилося – я тепер усіма вулицями ходжу з блакитною та жовтою стрічками, тому іноді мене голосно обзивають "фашисткою"... Батьківщина моєї бабусі-Одеси під обстрілами. Київ мучать військові тривоги. Це все пробачити неможливо.

 

🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди? Після нашої перемоги одразу поїду до України, до Києва. Щоб привітати улюблені місця... Звичайно, до росіян тепер ставитися насторожено, і носитиму стрічки і після перемоги – мені це важливо.

На жаль, деякі росіяни вважають, що в Україні фашисти, але я так не вважаю. Зате є і ті, хто зі мною солідарні, і таких не мало) Ти не думай, що в Росії все за війну.   

сподіваюся, що все буде добре, удачі💕💕💕

@benjuscha

@green349823521022 Може не всі, але більшість, і це факт. 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 отреагировал на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗
Цитата: 🍀~Lutien~🍀 от 28.05.2022, 13:54
Цитата: Бенюша от 28.05.2022, 13:47

Вітаю, друзі!

Сьогодні буде невеличке опитування:

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

Друзі, вітаю! Я сама з Австрії, все життя говорила російською – мама з Києва, вона теж усе життя розмовляє російською. Зараз не можу, говорити російською просто гидко. Життя змінилося – я тепер усіма вулицями ходжу з блакитною та жовтою стрічками, тому іноді мене голосно обзивають "фашисткою"... Батьківщина моєї бабусі-Одеси під обстрілами. Київ мучать військові тривоги. Це все пробачити неможливо.

 

🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди? Після нашої перемоги одразу поїду до України, до Києва. Щоб привітати улюблені місця... Звичайно, до росіян тепер ставитися насторожено, і носитиму стрічки і після перемоги – мені це важливо.

На жаль, деякі росіяни вважають, що в Україні фашисти, але я так не вважаю. Зате є і ті, хто зі мною солідарні, і таких не мало) Ти не думай, що в Росії все за війну.   

сподіваюся, що все буде добре, удачі💕💕💕

@benjuscha

@green349823521022 Може не всі, але більшість, і це факт. 

Так, на жаль(((

маґура отреагировал на эту запись.
маґура

Я, мабуть, теж відповім на ці питання, хоч я і не зовсім українка

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя? По перше, це сором за свою країну, по друге майже повна втрата зв'язку зі своїми родичами і друзями, які зараз в Україні. По-третє, це страх. Звичайно, я живу в Росії, де не йдуть військові дії, але все таки страшно

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди? Я не знаю. У будь-якому випадку сподіваюся, що і з Україною і з Росією все буде добре

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? Не зовсім відповідь на це питання, але все таки. Деякі мої знайомі за війну. І через це я з ними більше не спілкуюся. І ще. У мене в Україні подруга. У перші дні війни я її підтримувала, говорила, що я не за війну, але вона перервала зі мною зв'язок. Мені дуже шкода

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, Мачли ☭ и 2 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎Мачли ☭маґураУдаленный пользователь

@olesia2307

маґура отреагировал на эту запись.
маґура

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, Удаленный пользователь и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗Удаленный пользовательХай, я креветка🦐! Ведьма в полном расцвете сил~ cloud ~

Вітаю, друзі!

Сьогодні буде невеличке опитування: 

Я чекала ))

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

Охх, як сказати... В перші дні війни в мене був жахливий стан, я майже кожен день плакала і були дуже негативні думки. Потім якось почався наче відлік в моїй голові до моменту нашої перемоги, я чомусь була впевнена, що це буде вже десь в березні, або квітні. Мабуть це був відлік до моменту нашого повернення додому. :/ Бо ми були в місті бабусі і змінили там три місця проживання. Повернулися в саме її квартиру і тоді мені стало якось трішки спокійніше. Зараз я повернулася до себе додому і просто радію тому, що я вдома. Я взагалі настроююсь на ще більш позитивний лад, бачу новини про те, що ми досить багато територій вже відбиваємо, і впевненість, що ми переможемо вже влітку, зросла дуже сильно 

Отже, мій позитив та оптимізм навіть тут мені дуже сильно допоміг 

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

Я стану насправді щасливою, буде впевненість у безпеці (особливо коли повністю зміниться влада країни-агрессора), буду святкувати кожен день 😅)) Взагалі це справді буде дуже важливий день, адже я відчуваю, що ця війна - вирішальна для всього людства взагалі ... От є таке почуття, що зараз, на наших очах, стається щось дуже і дуже важливе, і саме тому наша перемога дуже важлива, важливіша за все

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

Так, в перший день війни багато людей із сайту почали писати мені в особисті повідомлення,запитувати, як я, чи я в безпеці, чи все зі мною добре, і в багатьох випадках це були навіть люди із росії, і я просто плакала, коли були новини про те, що там будуть мітинги, коли були статуси із підтримкою саме від тих людей, і справді мені і зараз дуже неприємно читати про те, що зовсім всі росіяни тупі і їм потрібно померти, я одразу згадую всіх хто писав мені слова підтримки і особливо подругу, Раму... Раніше ми про політику взагалі не говорили і я навіть не знала, що вона все розуміє. Тобто зараз я можу їй надіслати абсолютно будь-яку новину про війну, сказати яка їх влада ненормальна і що я готова власноруч , скажімо, ПоЗбАвИтИсЯ (🔫) від кожного російського окупанта і вона все розуміє і завжди підтримує. 

Також була людина, з якою в мене взагалі складні відносини, ми переставали розмовляти, потім якось знов розмовляли, потім ось знову, але дуже і дуже рідко, і вона казала мені що їй пофіг на цю 'недо-війну' і просто питає, як я. Ну і після таких слів я їй написала одне повідомлення, після якого не відповідала їй більше. Планую після нашої перемоги написати їй таке повідомлення, від якого вона лусне 🤣 

Але, чесно, мені було на неї пофіг, тому я і послати її також могла 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и Фаилэнфиор отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураФаилэнфиор

@veronica4 Дуже дякую за відповідь 

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎ и 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗

Привіт, шановні Українські Трикісти! 

Я теж з України, хоч ви й знаєте це...

Я живу у Баштанці, Миколаївській області. У нас точилися бої 1 березня.

Я дуже хочу миру, добра, й ласки.

Я сподіваюся, у вас все добре, і буде добре, нехай Російські війскові обходять вас стороною.

І хай в моїй країні - Україні все буде Україна!

Я дуже люблю свою країну і бережу її всім сердцем. 

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 5 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗Удаленный пользователь✧kiang lee/слезы из золота.✧маґураУдаленный пользователь🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫

Вітаю, друзі!

Сьогодні буде невеличке опитування:

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

Вітаю! 

Добре. 

1. Ооооо! Як сказати... Моя мама з данетська, говорить Російською мовою, і я теж. Але я зрозуміла, що Росія нам зовсім не друг. Тепер у тата у машині стоїть прапор України. Я дуже засмучена через Росію, і ми  її ніколи не пробачимо. Особливо Путіна, і ті хто кажуть, що ми обстрілюємо самі себе. Щоправда, друзі? Але бувають звичайно і добрі Росіяни...

2. Дуже багато всього. Ми зблизилися, все відбудували, набагато краще, ніж колись, у нас будуть розважальні центри для дітей, кафешки, ресторани, і багато чого ще. 

3. Ні, не була.

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и Удаленный пользователь отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураУдаленный пользователь

Батьківщина моя - Україна,
Красива така, як синьоока дівчина.
Сильна вона, як воїн той мужній,
Вистоїть все, і війну бездушну.

Багато віків так за свободу,
За мир, і за спокій на нашій землі,
Душу свою отдає у негоду,
Щоби ми не жили, як там, у далі.

Маленькая дівчина сльозами вмивається,
Побита, вся в ранах, кров проливається.
І свічка в руках моїх згорає до тла,
За Україну, щоб не велося тут зла.

Загояться рани, але лишаться шрами,
Не тільки на тілі, а й на душі.
Синьо-жовта країна - моя Батьківщина,
І за неї боротимусь, доки жива.
Моя улюблена країна,
Оспівана в віршах, книгах, піснях,
Квітуча, рідна, мила, Україна,
Тебе я бачу у чарівних снах.

Хай мирна буде кожна мить,
Розквітнеш, збагатієш ти з роками.
А стяг на небі гордо майорить,
Пшениці й неба кольорами.

Вплітають у вінки колосся,
Маки, волошки, польові квіти.
Стрічки яскраві у дівчат в волоссі -
Це символи є цноти та краси.

Вишиванки, не бренди модні,
Мова дзвенить як солов'їний спів,
Багата на таланти народні,
Ти любиш своїх доньок та синів.

Тепле молоко, свіжа паляниця,
У господині кожній завжди на столі,
Шмат сала, смачна вода з криниці,
Фрукти, овочі з городу на селі.

Улюблена та рідна, Україна,
Оспівана в віршах, книгах, піснях,
Квітуча моя, мила, Батьківщина,
Тебе я бачу у чарівних снах.

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, маґура и 2 отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураУдаленный пользователь🅩🅥🅔🅩🅓🅞🅒🅗🅚🅐💫

Всім привіт, вибачте, що влазжу))

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и маґура отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура

Цікавий форум, обов'язково буду тут писати. \ ще й тому, що у мене багато родичів українців.

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и маґура отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґура

@elizabet243 Дякую за відповідь!

@453az Звісно ти можеш тут писати, ми тільки за) 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗, ~ cloud ~ и Удаленный пользователь отреагировали на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗~ cloud ~Удаленный пользователь

~🌻 Як війна вплинула на ваше життя?

* Погано у фінансовому плані. Робочих місць надто мало, усі вони в першу чергу надаються переселенцям, майже ніде працювати (є один варіант, але я надто молода и це досить ризикована опція(). Мені трішки повезло, я с перших днів війни сиділа у себе в місті и завжди було все відносно тихо (але ракети sometimes прилітали, сирени були).

~🌻 Як ви бачите себе після нашої перемоги? Що зміниться, а що буде як завжди?

* Зміни будуть дуже сильними. Наша нація і так не хотіла повторення війни, а після цього 3,14здєца тим паче. Опісля війни країна буде довго відходити, але ми будемо мати краще життя, аніж раніше.

~🌻 Кажуть, що "друг пізнається в біді", чи у вас була така ситуація під час війни? 

* Ні, але я трохи прих...єла, коли побачила свастони на дупах деяких юзерів цього сайту і не тільки, і зрозуміла, що мати з ними справа не треба.

Миру вам, українці! (иииии я забула укрмову0)(

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и 2 отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗маґураФаилэнфиор

@mayori Щиро дякую 

𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 отреагировал на эту запись.
𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗

Привіт, друзі!

Сьогодні попрошу вас написати кілька ваших улюблених українських пісень, буде дуже цікаво дізнатися. 

Спеціально для вас зробила невеликий український плейлист. Сподіваюся, що вам сподобається.)

Плейлист
~Kalush - Додому (feat. Skofka);

~Kalush Orchestra - Stefania;

~Скрябін - Старі фотографії, Мам;

~Олександр Пономарьов - Я люблю тільки тебе;

~Христина Соловій - Хто, як не ти?, Тримай;

~Океан Ельзи - Обійми;

~Макс Барських - Буде весна;

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎ отреагировал на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎

♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎, 𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗 и Удаленный пользователь отреагировали на эту запись.
♡︎ 𝙽𝚒𝚔𝚊 ♡︎𝙻𝚞𝚝𝚒𝚎𝚗Удаленный пользователь

О, можна я тут з вами посиджу? Зазвичай, я не була активна на форумах, у різних спільнотах і всьому такому, але ця тема для мене (і, гадаю, не тільки для мене) дуже важлива. Все ж таки, ми повинні триматися разом. Разом ми сильні! Ну… сумніваюся щодо того, що на цьому сайті ми щось сильно таке велике зробимо, але нашу віру в Україну це підтримає.)) Можливою, навідь буду тут активною, але не знаю.
Слава Україні! Ми переможемо! 

маґура и ~ cloud ~ отреагировали на эту запись.
маґура~ cloud ~
НазадСтраница 2 из 15Далее
Back to top button